کامیابی نیا: به اندازه کل فوتبالم اشتباه دیدم. هافبک ملی پوش پرسپولیس امیدوار است بعد از اثبات شایستگی هایش در این تیم، با تیم ملی هم موفق باشد. هافبک ملی پوش پرسپولیس امیدوار است بعد از اثبات شایستگی هایش در این تیم، با تیم ملی هم موفق باشد. هافبک دفاعی پرسپولیس که با درخشش در جمع شاگردان برانکو توانست نظر کی روش را نیز به خود جلب کند در گفتگو با ورزش سه درباره شرایطش صحبت کرد. کمال کامیابی نیا در ابتدا درباره باخت به ذوب و حذف از جام حذفی گفت: به هیچ عنوان باخت را باور نداریم. همه دیدند چ ...

کامیابی نیا: به اندازه کل فوتبالم اشتباه دیدم

هافبک ملی پوش پرسپولیس امیدوار است بعد از اثبات شایستگی هایش در این تیم، با تیم ملی هم موفق باشد.
 کامیابی نیا: به اندازه کل فوتبالم اشتباه دیدم - تصویر 1

هافبک ملی پوش پرسپولیس امیدوار است بعد از اثبات شایستگی هایش در این تیم، با تیم ملی هم موفق باشد.

هافبک دفاعی پرسپولیس که با درخشش در جمع شاگردان برانکو توانست نظر کی روش را نیز به خود جلب کند در گفتگو با ورزش سه  درباره شرایطش صحبت کرد.

کمال کامیابی نیا در ابتدا درباره باخت به ذوب و حذف از جام حذفی گفت: به هیچ عنوان باخت را باور نداریم. همه دیدند چه اتفاقی افتاد نیازی نیست من درباره این اتفاقات صحبت کنم.

وی ادامه داد: ما بعد از دربی و فشارهای آن بازی خیلی خسته بودیم و 10 نفره 120 دقیقه بازی کردن سخت و دشواری را پشت سر گذراندیم. فقط می توانم بگویم درود بر شرف بازیکنانمان، بچه های ما خیلی خوب کارکردند. امسال پرسپولیس متفاوتی را شاهد بودیم.

کامیابی نیا در ادامه حرف هایش گفت: من 8، 9 سال فوتبال بازی می کنم ولی امسال کلکسیونی از اشتباهات را دیدم و اتفاق افتاد؛ فوت هادی عزیز، اتفاقات داوری و همه این ها دست به دست هم داده تا امسال نگذارند ما نتیجه بگیریم.

وی در مورد ضربه اش که به تیر دروازه مظاهری نیز برخورد کرد گفت: چیزی که هست فوتبال 90 دقیقه است ولی دراین بازی اگر ضربه من گل می شد، بازی را برده بودیم. می شد آن ضربه ای که زدم به گل تبدیل شود در واقع شوتی که زدم شبیه شوت های فرانچسکو توتی بود البته او این توپ ها را گل می کرد. اما خب چیزی که هست توپ داخل گل نرفت.

کامیابی نیا درباره شکست شان در دقایق پایانی گفت: ما موقعیت های آنچنانی به ذوب آهن ندادیم ولی گل اول را خوردیم تیم مان از هم پاشید و بازی را رها کردیم و توانی در بدن برای دفاع کردن نداشتیم. بازی استقلال ما را خیلی خسته کرده بود و متاسفانه نتوانستیم برنده این بازی باشیم.

وی در مورد واکنش آذری که گفته بود حتی اگر پرسپولیس 11 نفره هم مقابل ما بازی می کرد باز ما 3 گل به آنها می زدیم، گفت: آنها با وجود 10 نفره شدن ما موقعیتی نداشتند و تا وقت اضافه نیمه دوم بازی را نگه داشتیم اما متاسفانه ما بعد از گل خوردن بازی را رها کردیم. ما اگر بازی را نگه می داشتیم و برنده از این بازی می شدیم مطمئن باشید قهرمان می شدیم.

کامیابی نیا درباره حضورش در لیست کارلوس کی روش و تیم ملی نیز گفت: خدا را شکر می کنم. زحمات زیادی کشیده بودم در ضمن از خانواده ام به دلیل زحماتی که طی این دو، سه سال برایم کشیدند و صبوری کردند تشکر می کنم.

هافبک دفاعی ملی پوش پرسپولیس در پایان درباره انگیزه هایش برای تقابل با رقبایش در تیم ملی نیز گفت: به هر حال باید بروم و خودم را نشان بدهم و بمانم. این پتانسیل را در خودم می بینم که در تیم ملی ماندگار خواهم بود.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه